Animacje, kursy i szkolenia

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej ma zaszczyt zaprosić Państwa do skorzystania z Oferty Animacji i Zabaw dla Dzieci podczas Imprez Okolicznościowych. 

Fundacja CAT już od ośmiu lat zajmuje się aktywizacją lokalnej społeczności subregionu Leszczyńskiego, organizacją zajęć kulturalno oświatowych dla dzieci i młodzieży oraz różnorakimi formami animacji najmłodszych. 

Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe oraz techniczne, współpracujemy również z doświadczonymi animatorami czasu wolnego oraz opiekunami i koordynatorami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi animacyjne na bardzo wysokim poziomie. 

Mamy duże doświadczenie w zakresie organizacji animacji czasu wolnego, opieki nad dziećmi oraz prowadzenia warsztatów i zajęć dla dzieci i młodzieży tak w zakresie edukacyjnym, jak i rekreacyjnym. Rokrocznie prowadzimy półkolonie dla dzieci w kategoriach wiekowych 6-10 lat oraz 8-12 lat w okresie zimowym i letnim. Podczas tych zajęć prezentujemy najmłodszym różnorodność kulturową, oferujemy warsztaty plastyczne, taneczne, muzyczne oraz ruchowe i kulinarne. 

Współpracujemy z wieloma wolontariuszami zagranicznymi, dzięki czemu możemy również zaoferować świetne warunki do nauki języków obcych, co jest niezwykle istotnym elementem w młodym wieku. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą animacji dla dzieci podczas IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH! 


Materiały zostają zapewnione przez Fundację Centrum Aktywności Twórczej. 

CENNIK ustalany INDYWIDUALNIE!!!!
Zapytania prosimy kierować na e-mail: kontakt@fundacja-cat.pl


Korzystając z naszej oferty, wspieracie Państwo działania dobroczynne w subregionie leszczyńskim. Pomagacie realizować działania Fundacji Centrum Aktywności Twórczej, takie jak warsztaty letnie dla dzieci I młodzieży, półkolonie zimowe oraz zajęcia edukacyjno kulturalne dla najmłodszych. 

Bawiąc się z nami- Pomagasz innym! 

Zapraszamy! 
Fundacja Centrum Aktywności Twórczej. 

Co nowego?