Animacje, kursy i szkolenia

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej ma zaszczyt zaprosić Państwa do skorzystania z Oferty Animacji i Zabaw dla Dzieci podczas Imprez Okolicznościowych. 

Fundacja CAT już od ośmiu lat zajmuje się aktywizacją lokalnej społeczności subregionu Leszczyńskiego, organizacją zajęć kulturalno oświatowych dla dzieci i młodzieży oraz różnorakimi formami animacji najmłodszych. 

Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe oraz techniczne, współpracujemy również z doświadczonymi animatorami czasu wolnego oraz opiekunami i koordynatorami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi animacyjne na bardzo wysokim poziomie. 

Mamy duże doświadczenie w zakresie organizacji animacji czasu wolnego, opieki nad dziećmi oraz prowadzenia warsztatów i zajęć dla dzieci i młodzieży tak w zakresie edukacyjnym, jak i rekreacyjnym. Rokrocznie prowadzimy półkolonie dla dzieci w kategoriach wiekowych 6-10 lat oraz 8-12 lat w okresie zimowym i letnim. Podczas tych zajęć prezentujemy najmłodszym różnorodność kulturową, oferujemy warsztaty plastyczne, taneczne, muzyczne oraz ruchowe i kulinarne. 

Współpracujemy z wieloma wolontariuszami zagranicznymi, dzięki czemu możemy również zaoferować świetne warunki do nauki języków obcych, co jest niezwykle istotnym elementem w młodym wieku. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą animacji dla dzieci podczas IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH! 

Proponowane formy aktywności: 
1. Malowanie twarzy - nasza doświadczona artystka/animatorka namaluje dzieciom na twarzach, o czym tylko zamarzą. Przy stanowisku charakteryzatorskim na twarzach dzieci powstaną rozmaite wzory, takie jak spiderman, tygrys, motyl czy pirat. Posługujemy się jedynie atestowanymi farbami do facepaintingu, niealergizującymi I całkowicie bezpiecznymi dla dzieci. Farby można łatwo zmyć za pomocą wody z mydłem lub chusteczek nawilżonych. 

 

2. Tematyczne warsztaty plastyczne - Inspiracja oraz zapoznanie się z  różnorakimi technikami plastycznymi, rezultatem warsztatów będzie własnoręcznie I samodzielnie wykonana przez dziecko praca. Dzieci pracują w miłej atmosferze, pośród rówieśników, pod okiem opiekuna. 3. KLANZA - zabawy z chustą animacyjną, KLANZA przypomina kolorowy spadochron. Powstała poprzez zszycie kilku trójkątnych kawałków mocnego materiału w różnych kolorach. Ma kształt koła, na środku może być mały otwór. Jest prostą, a zarazem intrygującą pomocą dydaktyczną, proponowaną przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów 4. Sportowe konkurencje dla dzieci - przeprowadzamy wyścigi w workach, minisztafety, ogólne zajęcia ruchowe.
5. Pokaz baniek mydlanych - dzieci będą miały okazję obserwować tworzenie wielkich i małych baniek mydlanych. Posiadamy specjalny sprzęt oraz doświadczonych animatorów. Każde dziecko może wziąć aktywny udział w pokazie. Największą atrakcją jest zamykanie w bańce I możliwość samodzielnego spróbowania puszczania baniek. 6. Modelowanie balonów - nasz animator wykona ze specjalnych balonów do modelowania przeróżne firury, zwierzątka, kwiatki, samolot i wiele innych. 7. Warsztat gier planszowych 8. Tańce i zabawy integracyjne 

http://www.lcw.leszno.eu/files/124/img_4251.jpg

9. Warsztaty robienia biżuterii - wykonamy z dziećmi proste wzory biżuterii ze specjalnych materiałów, dzieci będą mogły zabrać ze sobą swoje dzieła (za dodatkową opłatą).
To tylko niektóre punkty programu , które z chęcią dla Państwa przygotujemy. W razie życzenia możemy spersonalizować scenariusz lub dodać preferowane przez Państwa rozrywki.

Materiały zostają zapewnione przez Fundację Centrum Aktywności Twórczej. 

CENNIK ustalany INDYWIDUALNIE!!!!
Zapytania prosimy kierować do koordynatorki ANIMACJI 
Natalii Kaźmierskiej 
e-mail: n.kazmierska@fundacja-cat.pl
lub telefonicznie pod numerem 608 433 052


Korzystając z naszej oferty, wspieracie Państwo działania dobroczynne w subregionie leszczyńskim. Pomagacie realizować działania Fundacji Centrum Aktywności Twórczej, takie jak warsztaty letnie dla dzieci I młodzieży, półkolonie zimowe oraz zajęcia edukacyjno kulturalne dla najmłodszych. 

Bawiąc się z nami- Pomagasz innym! 

Zapraszamy! 
Fundacja Centrum Aktywności Twórczej. 

Co nowego?