Jeden projekt - wiele możliwości na północy Francji!

Centre Régional Information Jeunesse Grand Est (Regionalne Centrum Informacji Młodzieżowej) jest organizacją non-profit, która dostarcza informacji na wszystkie tematy interesujące młodych ludzi w wieku od 12 do 30 lat. Jest również odpowiedzialna za sieć 79 młodzieżowych punktów informacyjnych w re…

Czytaj więcej
11-miesięczny wolontariat we Francji

Czy chciałbyś mieszkać na francuskiej prowincji? Czy chciałbyś pracować z młodzieżą? Jesteś ciekawy odkrycia edukacji we Francji? Mieszkanie w europejskim mieszkaniu z 5 innymi wolontariuszami jest jednym z Twoich marzeń? Jedna z tych 6 misji jest dla Ciebie!

Czytaj więcej
Last minute! Wolontariat w Turcji

Jeśli kochasz przyrodę, chcesz chronić środowisko naturalne, a przy tym wiele się nauczyć, koniecznie skorzystaj z niepowtarzalnej szansy LAST MINUTE na 12-miesięczny wolontariat na południu Turcji!

Czytaj więcej
6-miesięczny wolontariat w Grecji

Lubisz pracę z młodzieżą i dziećmi? Chcesz nabyć nowe umiejętności? Dowiedzieć się jak wygląda praca w organizacji pozarządowej? Zgłoś się na półroczny wolontariat w stolicy Grecji - Atenach.

Czytaj więcej
Wolontariat w Bułgarii

Smokinya Foundation poszukuje wolontariuszy do udziału w cztero i dwunastomiesięcznym projekcie, rozpoczynającym się już niebawem w Bułgarii!

Czytaj więcej
Wolontariat w Hiszpanii

Przedstawiamy ostatni z trzech projektów wolontariackich, na które możecie wyjechać do hiszpańskiej Andaluzji, a dokładniej do Malagi! Ten wolontariat daje możliwość pracy głównie z młodzieżą.

Czytaj więcej