Last minute! Wolontariat w Turcji

Jeśli kochasz przyrodę, chcesz chronić środowisko naturalne, a przy tym wiele się nauczyć, koniecznie skorzystaj z niepowtarzalnej szansy LAST MINUTE na 12-miesięczny wolontariat na południu Turcji!

Czytaj więcej
6-miesięczny wolontariat w Grecji

Lubisz pracę z młodzieżą i dziećmi? Chcesz nabyć nowe umiejętności? Dowiedzieć się jak wygląda praca w organizacji pozarządowej? Zgłoś się na półroczny wolontariat w stolicy Grecji - Atenach.

Czytaj więcej
Wolontariat w Bułgarii

Smokinya Foundation poszukuje wolontariuszy do udziału w cztero i dwunastomiesięcznym projekcie, rozpoczynającym się już niebawem w Bułgarii!

Czytaj więcej
Wolontariat w Hiszpanii

Przedstawiamy ostatni z trzech projektów wolontariackich, na które możecie wyjechać do hiszpańskiej Andaluzji, a dokładniej do Malagi! Ten wolontariat daje możliwość pracy głównie z młodzieżą.

Czytaj więcej
Wolontariat w Hiszpanii - praca z migrantami

Przedstawiamy jeden z trzech projektów wolontariackich, na które możecie wyjechać do hiszpańskiej Andaluzji, a dokładniej do Malagi! Ten wolontariat daje możliwość pracy w Marokańskim Stowarzyszeniu na rzecz Integracji Imigrantów.

Czytaj więcej
Wolontariat w Bułgarii - ONBOARD Project

Uwaga miłośnicy sztuki i kultury! Fundacja Centrum Aktywności Twórczej poszukuje osób chętnych do wzięcia udziału w Wolontariacie Europejskim “ONBOARD: Young Artists for European Collaboration and Solidarity”.

Czytaj więcej
Wolontariat wakacyjny - lato 2019

Klub Młodzieżowy w Gruzji, projekt ekologiczny w Turcji, a może hipoterapia, schronisko dla psów lub projekt artystyczny w Grecji? Przedstawiamy oferty wolontariatu wakacyjnego na nadchodzące lato!

Czytaj więcej