Raport końcowy Embassadors- Sonia

Ważne jest zrozumienie kontekstu i kultury: na przykład, niektóre zwroty są bardziej uprzejme/formalne niż inne, podczas gdy inne są bardziej potoczne i powinny być używane w sytuacjach nieformalnych.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Tom

Wolontariat daje wyjątkową szansę: łączy ludzi o bardzo szczególnych, wspólnych wartościach. A wartości te mogą nie być takie, jak myślisz. Oprócz tego, że prawdopodobnie wspólne wartości dotyczą dzieci, zdrowego stylu życia i żywienia lub edukacji nieformalnej.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- FABRIZIO

Wolontariat nie tylko wydostanie cię z twojej strefy komfortu, ale także wzbogaci twoje życie i da ci szerszy cel. Przez całe życie rozwijałeś swoje umiejętności społeczne i zawodowe, które wspierają Twoje osobiste osiągnięcia.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors

Leszno pamiętamy zawsze we wrześniu z jednego powodu: Leszno jest przyjaznym i uroczym miastem na zachodzie Polski. Od ponad dwudziestu lat słynie ze sportów lotniczych, a baloniarstwo jest częścią jego historii. Obecnie jest to jedna z najważniejszych stacji balonowych w Polsce.

Czytaj więcej
Michel - Final Report

01-09-2019 do 12-08-2020 Podejście Michela skoncentrowane na zachowaniach związanych z mobilnością na poziomie indywidualnym może zostać wykorzystane do zmotywowania i zachęcenia obywateli do wniesienia swojego wkładu w poprawę sytuacji.

Czytaj więcej
Gotuj z Gunay

Gunay, wolontariuszka z Azerbejdżanu postanowiła podzielić się z nami przepisem na tradycyjną potrawę, która jest doskonałym rozwiązaniem na tęsknotę za domem.

Czytaj więcej
Słowniczek wolontariusza EVS

Czasami tak to już jest, że brakuje nam słów i nie wiemy jak nazwać potrzebne przedmioty po angielsku. Wówczas z pomocą przychodzi słowniczek opracowany specjalnie pod kątem wolontariatu w Fundacji CAT.

Czytaj więcej
Carmen i jej hymn Fundacji

Carmen Rocio Gomez Barranco z pomocą swoich braci stworzyła "hymn Fundacji", opowiadając w ten nietuzinkowy sposób o swoim niezwykłym doświadczeniu jako wolontariuszka EVS.

Czytaj więcej