Raport końcowy Embassadors- Najib i Eric

Youthpass certificates are available for all types of projects and activities within the Erasmus+: Youth in Action and European Solidarity Corps programmes. During the Adaptation week it is best to present the Youth Pass in a Game activity, this is why the boys created Matching Cards for this purpos…

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Mario

#1 – Learn the right words, the right way. #2 – Learn cognates: your friend in every single language. #3 – Interact in your language daily without traveling. #4 – Volunteer today for daily spoken practice.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Sinan

Mentoring: Prosta, szeroka definicja mentora to "doświadczony i zaufany doradca". Mentor jest odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia i informacji zwrotnej na temat osoby, która jest pod jego opieką". Jedna notatka wyjaśniająca: "Mentor jest doświadczonym i zaufanym doradcą"…

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Pablo

Polska słynie z wąskich, wyboistych dróg pełnych ciężkich ciężarówek i pędzących dziwaków. Unikaj dróg krajowych i wszystkich dróg przelotowych, jeśli to możliwe. Opuszczenie ogromnego miasta w ruchu ulicznym może być trudnym zadaniem, szczególnie w godzinach szczytu.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Sonia

Ważne jest zrozumienie kontekstu i kultury: na przykład, niektóre zwroty są bardziej uprzejme/formalne niż inne, podczas gdy inne są bardziej potoczne i powinny być używane w sytuacjach nieformalnych.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Tom

Wolontariat daje wyjątkową szansę: łączy ludzi o bardzo szczególnych, wspólnych wartościach. A wartości te mogą nie być takie, jak myślisz. Oprócz tego, że prawdopodobnie wspólne wartości dotyczą dzieci, zdrowego stylu życia i żywienia lub edukacji nieformalnej.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- FABRIZIO

Wolontariat nie tylko wydostanie cię z twojej strefy komfortu, ale także wzbogaci twoje życie i da ci szerszy cel. Przez całe życie rozwijałeś swoje umiejętności społeczne i zawodowe, które wspierają Twoje osobiste osiągnięcia.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors

Leszno pamiętamy zawsze we wrześniu z jednego powodu: Leszno jest przyjaznym i uroczym miastem na zachodzie Polski. Od ponad dwudziestu lat słynie ze sportów lotniczych, a baloniarstwo jest częścią jego historii. Obecnie jest to jedna z najważniejszych stacji balonowych w Polsce.

Czytaj więcej
Michel - Final Report

01-09-2019 do 12-08-2020 Podejście Michela skoncentrowane na zachowaniach związanych z mobilnością na poziomie indywidualnym może zostać wykorzystane do zmotywowania i zachęcenia obywateli do wniesienia swojego wkładu w poprawę sytuacji.

Czytaj więcej
Gotuj z Gunay

Gunay, wolontariuszka z Azerbejdżanu postanowiła podzielić się z nami przepisem na tradycyjną potrawę, która jest doskonałym rozwiązaniem na tęsknotę za domem.

Czytaj więcej