Mentorzy Poszukiwani!

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej prowadzi nabór na Mentorów Międzynarodowych Wolontariuszy. Aktualnie poszukujemy mentorów dla 10 wolontariuszy krótkoterminowych na okres 1 lipca - 28 sierpnia 2019 r.

Czytaj więcej
Wieczór pełen magii za nami

Poezja, muzyka na żywo, wspólne wyplatanie wianków świętojańskich i poczęstunek. To wszystko czekało na uczestników Świętojańskiej Nocy Ognia zorganizowanej w Lesznie przez naszą Fundację.

Czytaj więcej
Wspólnie żegnaliśmy rok szkolny

Choć świadectwa nie zostały jeszcze uroczyście wręczone, dzieciaki w Kuźni Marzeń w Lasocicach żegnały rok szkolny 2018/2019 kreatywnie i na wesoło, wraz z zagranicznymi wolontariuszami Fundacji CAT.

Czytaj więcej
Wakacje czas zacząć!

17 czerwca br. o godzinie 16:00 Fundacja Centrum Aktywności Twórczej oraz Kuźnia Marzeń zapraszają dzieci i młodzież w wieku od lat 8 na wspólne pożegnanie roku szkolnego.

Czytaj więcej
Pas(ja)? - Podbijam stawkę, wchodzę w to!

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej informuje, iż w maju br. rozpoczęła się realizacja projektu "Pas(ja)? - Podbijam stawkę, wchodzę w to!" finansowanego przez Unię Europejską w ramach programu „Europejski Korpus Solidarności”.

Czytaj więcej
O portretach 'Under the Jasmine II'

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej zaprasza na warsztat przedstawiający wystawę 'Under the Jasmine II', która jest częścią programu świadomości OMCT (Światowej Organizacji Przeciwko Torturom), we współpracy z fotografem Augustinem Le Gallem.

Czytaj więcej
Zostały już tylko 4 miejsca na EUROCAMPY!

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej z Leszna zaprasza szkoły ponadgimnazjalne, młodzieżowe domy kultury, Centra OHP oraz uczelnie wyższe z całej Wielkopolski, do udziału w projekcie „Europa Młodych – moja Europa, mój dom”.

Czytaj więcej
Postulaty Młodego Leszna

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej zaprasza młodych ludzi, w wieku 14-19 lat do udziału w projekcie „Postulaty Młodego Leszna”, który ma na celu zwiększenie aktywności w życiu publicznym i obecności w debacie publicznej młodych ludzi.

Czytaj więcej