Mentor poszukiwany

Jeśli chcesz pomóc wolontariuszowi / wolontariuszce z Francji w stawianiu pierwszych kroków w Polsce, a do tego nawiązać wartościową znajomość i podszlifować swój angielski lub francuski, zgłoś się do nas! Mentor poszukiwany!

Czytaj więcej
Otwarta przestrzeń w Fundacji CAT

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej otwiera dla Was swoją przestrzeń - planujemy różne warsztaty, zajęcia i zwyczajne stworzenie miejsca dla Waszej kreatywności! A wszystko to pod okiem naszych zagranicznych wolontariuszy.

Czytaj więcej
Wieczorek kulturowy - Tunezja

Kolejnym przystankiem w naszej wyprawie dookoła świata jest...Tunezja! Zapraszamy na podróż po kraju, w którym przez wieki krzyżowały się wpływy europejskie, arabskie i orientalne.

Czytaj więcej
Dzień Europy i Leszczyńskie Targi Organizacji Pozarządowych 2019

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, Europe Direct Poznań oraz Miasto Leszno już po raz dziesiąty zapraszają leszczyńskie organizacje pozarządowe do udziału w „Dniu Europy i leszczyńskich Targach Organizacji Pozarządowych 2019”. Odbędą się one 11 maja 2019 roku na leszczyńskim Rynku, w godzinach od…

Czytaj więcej
Wieczorek kulturowy - Indie

Po niezwykłej podróży do Gruzji, jaka odbyła się pod koniec lutego, tym razem przyszedł czas na wyprawę do kraju olbrzymich kontastów, hinduizmu, wspaniałej kuchni i bogatych tradycji. Zapraszamy na podróż do Indii!

Czytaj więcej
Fundacyjny rozkład jazdy

Klub wolontariusza, warsztaty języka migowego, kafejka językowa, drzwi otwarte i brunch w międzynarodowym towarzystwie, to tylko niektóre z wydarzeń, w których możecie wziąć udział!

Czytaj więcej
Językowe wyzwanie

Dziś (28 marca) nasi wolontariusze wspierali konkurs językowy organizowany dla młodych ludzi w Ratuszu miejskim w Lesznie.

Czytaj więcej