Międzynarodowe warsztaty dla animatorów

W dniach 8-13 sierpnia Fundacja Centrum Aktywności Twórczej zorganizowała wymianę polsko-litewsko-gruzińską pn. „Latający animatorzy lokalnych przestrzeni”, w której wzięła udział młodzież w wieku 15-30 lat z wyżej wymienionych krajów. Projekt dofinansowany był z budżetu miasta Leszna.

Czytaj więcej
Aktywnie ku zatrudnieniu - szkolenie lokalne za nami!

O tym, jak odnaleźć się na ówczesnym rynku pracy dyskutowały i ćwiczyły swoje kompetencje zatrudnieniowe studentki pedagogiki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. J.A Komeńskiego w Lesznie. Wydarzenie było częścią projektu globalnego pt."Charger" finansowanego z środków programu Komisji…

Czytaj więcej
Dzień Europy i Targi Organizacji Pozarządowych za nami! .

W piękną, słoneczną sobotę 13 maja leszczyńska Starówka stała się prawdziwym Europejskim Miasteczkiem Obywatelskim i była oblegana przez dzieci oraz całe rodziny, które aktywnie i kreatywnie mogły spędzić czas. Było to wielkie święto leszczyńskich NGO promujące aktywność obywatelską.

Czytaj więcej
Brunch 11.02.2017

W sobotę w biurze Fundacji CAT odbył się międzynarodowy brunch (śniadanie + lunch). Wszystkim przybyłym osobom dziękujemy za uczestnictwo.

Czytaj więcej
BOOKS CHALLENGE!

22 kwietnia 2016 r. Fundacja Centrum Aktywności Twórczej i nasi międzynarodowi wolontariusze organizowali wydarzenia o nazwie BOOKS CHALLENGE!

Czytaj więcej