Smartfonowe filmowanie

20 listopada 2019 odbyły się ostatnie już warsztaty fotograficzne, organizowane w ramach projektu "Pas(ja)? Podbijam stawkę, wchodzę w to!".

Czytaj więcej
Warsztaty Arte-Eko-Design dobiegły końca

10 października br. odbyło się piąte i ostatnie z cyklu spotkań "(Eko)Logi(ka) konsumpcji" prowadzonych przez Zofię Skrzypczak-Czekajło, kreatora przestrzeni oraz świadomego użytkownika Ziemi w Fundacji Centrum Aktywności Twórczej.

Czytaj więcej
Ostatnie spotkanie Arte-Eko-Design za nami

Piąte i ostatnie z cyklicznych spotkań "(Eko)Logi(ka) konsumpcji" prowadzone przez Zofię Skrzypczak-Czekajło, kreatora przestrzeni oraz świadomego użytkownika Ziemi w Fundacji Centrum Aktywności Twórczej odbyło się 10 października br.

Czytaj więcej
Eko-kosmetyki dla każdego

12 września br. odbyło się trzecie z cyklicznych spotkań "(Eko)Logi(ka) konsumpcji" prowadzonych przez Zofię Skrzypczak-Czekajło, kreatora przestrzeni oraz świadomego użytkownika Ziemi w Fundacji Centrum Aktywności Twórczej.

Czytaj więcej
Pasjonujące warsztaty fotograficzne

Realizowany przez Fundację projekt "Pas(ja) - podbijam stawkę, wchodzę w to" pozwala uczestnikom na rozwijanie wielu umiejętności oraz zgłębianie swoich zainteresowań. Po cyklu warsztatów Arte-Eko-Design, nadeszła pora na fotografię.

Czytaj więcej
Pierwsze warsztaty Arte-Eko-Design za nami

W poniedziałek, 9 września br. odbyło się pierwsze z cyklicznych spotkań "(Eko)Logi(ka) konsumpcji" prowadzonych przez Zofię Skrzypczak-Czekajło, kreatora przestrzeni oraz świadomego użytkownika Ziemi w Fundacji Centrum Aktywności Twórczej.

Czytaj więcej
Pas(ja)? - Podbijam stawkę, wchodzę w to!

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej informuje, iż w maju br. rozpoczęła się realizacja projektu "Pas(ja)? - Podbijam stawkę, wchodzę w to!" finansowanego przez Unię Europejską w ramach programu „Europejski Korpus Solidarności”.

Czytaj więcej