To już XIV Międzynarodowe Warsztaty w Lasocicach!!!!

Dzięki dofinansowaniu z Gminy Święciechowa zapraszamy dzieci z gminy w wieku 6-14 lat do udziału w bezpłatnych półkoloniach! 

Głównym celem projektu jest przedstawienie dzieciom i młodzieży różnorodnych form spędzania czasu wolnego, edukacja kulturalna oraz rozwój zainteresowań. 

W ramach projektu dla dzieci i młodzieży przeprowadzone zostaną działania o charakterze edukacyjnym i poznawczym przy użyciu nowatorskich metod spędzania wolnego czasu. W czasie warsztatów dzieci i młodzież będą miały okazje poznać rówieśników, porozmawiać z specjalistami z różnych dziedzin wiedzy, pasjonatami – hobbistami, jak również „zarazić się” pasją prowadzących zajęcia.

Ale przede wszystkim uczestnicy poznają wolontariuszy z różnych krajów, różnych kultur, mówiących różnymi językami. Będzie to okazja do łamania stereotypów, poszerzania horyzontów, nauki tolerancji i być może odnalezienia pasji.

Podczas Międzynarodowych Warsztatów Półkolonijnych „Pociąg do Cooltury LATO 2018” przewidujemy następujące zajęcia:
językowe, poznawanie innych kultur, sportowe, taneczne, plastyczne, gry i zabawy oraz wiele innych.

 

Termin półkolonii:
16-20 LIPCA 2018 grupa wiekowa 6-14 lat, półkolonie odbywać się będą na stołóce przy Zespole Szkół Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Lasocicach, w godzinach 9:00-15:00. 

Zapisy dzieci na półkolonie odbywają się tylko i wyłącznie w Zespole Szkół w Lasocicach. Tam też do pobrania są dokumenty aplikacyjne (można je też pobrać poniżej, wypełnić i dostarczyć do Sekretariatu Szkoły). 

Ilość miejsc ograniczona. 

Komplet dokumentów stanowi Karta kwalifikacyjna, Regulamin oraz Klauzula Informacyjna

INFORMACJI DODATKOWYCH UDZIELA:

Karolina Kosowska, e-mail: karolina@fundacja-cat.pl, tel. 888 496 548


Zapraszamy do obejrzenia filmów i zdjęć z warsztatów w ubiegłych latach na naszym https://www.facebook.com/warsztatymiedzynarodowe/Załączniki: