TURNUSY:

Leszno  (14-18stycznia  2019) 2 wychowawców,

Lasocice (14-18stycznia  2019) 2 wychowawców

Leszno (21-25 stycznia 2019) 2 wychowawców,

Zakres zadań:

- praca w godzinach:7:00-15:00 lub 9:00- 17:00 (zajęcia od 9:00-15:30)

- opieka nad uczestnikami przed zajęciami podczas zajęć, po warsztatach

 - prowadzenie dziennika zajęć

- organizowanie zajęć zgodnie z rozkładem dnia (rozkład tworzy organizator)

- organizowanie gier i zabaw, m.in. sportowych, plastycznych, artystycznych

- dbanie o materiały na spotkania

- zbieranie i archiwizowanie zdjęć z zajęć

- dodawanie codziennej notki na naszym facebooku

- codzienne przygotowanie miejsca na warsztaty oraz sprzątania po zajęciach.

Wymagania:

- ukończone 18 lat;

- wykształcenie co najmniej średnie;

- niekaralność (informacja z KRK);

- certyfikat ukończenia kursu wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży (nie dotyczy nauczycieli, osób pracujących z dziećmi w placówkach wsparcia dziennego lub placówkach opiekuńczo-wychowawczych oraz instruktorów harcerskich w stopniu co najmniej przewodnika lub równoważnym nadanym w organizacji harcerskiej funkcjonującej w Rzeczypospolitej Polskiej)

- odpowiedzialność, sumienność, punktualność, systematyczność

- pełna dyspozycyjność podczas w/w turnusów

- doświadczenie na podobnym stanowisku w kreatywnej, aktywnej, intensywnej pracy z dziećmi i młodzieżą

- łatwość nawiązywania kontaktów

- dobra kondycja fizyczna, zamiłowanie do sportu i tańca

- umiejętność pracy w zespole i współpracy z różnymi grupami kulturowymi

- towarzyskie usposobienie, optymizm, poczucie humoru, kreatywność

Oferujemy:

• międzynarodowe środowisko pracy

• możliwość pogłębiania znajomości języków obcych oraz rozwijania umiejętności w zakresie organizowania i prowadzenia zajęć dla dzieci i młodzieży

• przyjazną atmosferę oraz bardzo dobre warunki pracy

• wynagrodzenie – w oparciu o umowę zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, skanu certyfikatu oraz informacji z Krajowego Rejestru Karnego oraz podpisanej Klauzuli informacyjnej na adres:

kamila@fundacja-cat.pl do dnia 04.01.2019

W tytule wiadomości prosimy wpisać - dot. Oferty pracy wychowawca Leszno / Lasocice 2019. Prosimy też o informację, którym turnusem jesteście zainteresowani.