Kurs odbył się w dniach 17.02.2019 - 02.03.2019 i był zorganizowany w ramach projektu "Witamin+".

Swoimi wrażeniami z pobytu na Malcie dzieli się z nami Kamila:

Dwa tygodnie na Malcie były dla mnie bardzo ciekawym i ważnym doświadczeniem. Intensywny kurs języka angielskiego, na początku budził pewne obawy. Czy poradzę sobie ze zrozumieniem treści, czy będę potrafiła porozumieć się z innymi?  Kadra szkoły, międzynarodowy skład klasy dający sporo wsparcia i życzliwości był ważnym aspektem ”przełamania się”. Praktykowanie języka na co dzień było  z jednej strony dużym wyzwaniem ale też świetną okazją do przełamywania bariery językowej. Podniesienie kompetencji językowych w tak krótkim czasie zmotywowało mnie do kontynuacji nauki języka angielskiego. Nabyte umiejętności i doświadczenie przekładają się również na wzbogacenie  mojego warsztatu i wykorzystywanie języka angielskiego  w codziennej pracy w przyszłości.

Wyjazd  na Maltę był również  świetną okazją do poznania kultury i dziedzictwa przez zwiedzanie zabytków, muzeów. Miałam okazję docenić piękno wyspy, poznać historię i poczuć jej magię. W mojej podróży ważni okazali się również ludzie. Ze swoi troskami, ucieczką przed czymś, z odwagą, nadzieją, z marzeniami…

Wyjazd w ramach programu Erasmus + spełnił absolutnie moje oczekiwania. To bez wątpienia znakomita inicjatywa unijna dla kadry, która otwiera nowe możliwości funkcjonowania  w zawodzie z korzyścią dla nas i osób z którymi pracujemy.
Galeria zdjęć: