Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) i placówka Landhof Arche z Groß-Pinnow (40 km od Szczecina) zapraszają do udziału w jednodniowych warsztatach z polsko-niemieckiej animacji językowej, które odbędą się w Groß-Pinnow w dn. 21-22 października 2016 r.

Warsztaty skierowane są do osób organizujących lub planujących organizację polsko-niemieckich projektów wymiany z udziałem młodzieży. Więcej informacji na temat cyklu warszatów Zip-Zap znajdą Państwo na stronie internetowej PNWM.


Animacja językowa...
...jest metodą wspierającą komunikację i integrację w grupie międzynarodowej. Umożliwia ona przełamanie barier językowych i wzbudza zainteresowanie językiem obcym. Ćwiczenia bazują na komunikacyjnych grach językowych, które pomagają otworzyć się młodzieży na język obcy. Jak animacja językowa wygląda w praktyce i co sądzą o niej sami uczestnicy wymian? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu informacyjnego!

Grupa docelowa warsztatów
Warsztaty skierowane są do osób organizujących lub planujących w najbliższym czasie organizację polsko-niemieckich projektów wymiany z udziałem dzieci lub młodzieży.

Program i godziny warsztatów
Warsztaty rozpoczną się w dn. 21.10 o godz. 13:30 i potrwają do 22.10 do godz. 17:00. Szczegółowy program warsztatów otrzymają Państwo od organizatorów w mailu potwierdzającym udział.
Warsztaty poprowadzą Małgorzata Woch oraz Steffen Spandler.

Język warsztatów
Polski i niemiecki. Zapewniamy tłumaczenie konsekutywne.

Miejsce warsztatów
Landhof Arche
Friedrichsthaler Straße 3a
16306 Hohenselchow - Groß-Pinnow
www.landhof-arche.de

Dojazd
Dla osób dojeżdzających koleją organizator oferuje (za drobną dopłatą) możliwość odbioru z dworców w Schwedt (Oder) Mitte lub Casekow (na linii kolejowej Berlin-Szczecin).

Opłata za udział
100 zł/ 25 euro (opłata obejmuje koszty noclegu, wyżywienia, programu i materiałów)

Zgłoszenia
W celu zgłoszenia prosimy korzystać z formularza zgłoszeniowego online na stronie internetowej PNWM. Zgłoszenia będą przyjmowane do dn. 07.10.2016 r.

Kontakt
EJF gemeinnützige AG
Landhof Arche
Katarzyna Klonowska
klonowska.katarzyna@ejf.de
tel. +49 151 55752609
Pliki do pobrania:
ulotka_zip-zap_pl_internet.pdf