To już XII Międzynarodowe Warsztaty w Lesznie!!!!Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Leszna zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w bezpłatnych półkoloniach!
Głównym celem projektu jest przedstawienie dzieciom i młodzieży różnorodnych form spędzania czasu wolnego, edukacja kulturalna oraz rozwój zainteresowań.W ramach projektu dla dzieci i młodzieży z terenu miasta Leszna przeprowadzone zostaną działania o charakterze edukacyjnym i poznawczym przy użyciu nowatorskich metod spędzania wolnego czasu. W czasie warsztatów dzieci i młodzież będą miały okazje poznać rówieśników, porozmawiać z specjalistami z różnych dziedzin wiedzy, pasjonatami – hobbistami, jak również „zarazić się” pasją prowadzących zajęcia.Ale przede wszystkim uczestnicy poznają wolontariuszy z różnych krajów, różnych kultur, mówiących różnymi językami. Będzie to okazja do łamania stereotypów, poszerzania horyzontów, nauki tolerancji i być może odnalezienia pasji… Zajęcia poprowadzą wolontariusze z Litwy, Finlandii, Turcji, Indii, Rosji, Ukrainy, Portugalii, Francji oraz z Polski.17.07.2017 - 21.07.2017 grupa wiekowa 6-12 lat, półkolonie odbywać się będą w Zespole Szkół nr 2 w Lesznie, ul. B.Prusa 33, w godzinach 9:00-15:00.Wymagana jest rekomendacja pedagoga szkolnego, Ośrodka Pomocy Rodzinie lub innej instytucji potwierdzającej trudną sytuację materialną i/lub życiową.


 


Ilość miejsc ograniczona.Komplet dokumentów stanowi Karta kwalifikacyjna oraz  Regulamin

- dołączone jako załączniki
 

 

 

 

 

 Zapraszamy do obejrzenia filmów i zdjęć z warsztatów w ubiegłych latach na naszym facebookuwww.facebook.com/Pociagdocooltury


Pliki do pobrania:
karta-kwalifikacyjna-uczestnik-bezplatne_leszno.doc
regulamin_bezplatne_leszno_2017.doc