OFERTA PRACY NA STANOWISKO:
Wychowawca/opiekun/animator podczas międzynarodowych warsztatów zimowych.

TURNUSY:

Lasocice 18-22 LIPCA 2016 (2 osoby)
Leszno 18-22 LIPCA 2016 (1 osoba)
Leszno 25-29 LIPCA 2016 (1 osoba) gr 6-9 lat
Leszno 25-29 LIPCA 2016 (1 osoba) gr 10-15 lat
Leszno 1-5 SIERNIA 2016 (1 osoba) gr 6-9 lat
Leszno 1-5 SIERNIA 2016 (1 osoba) gr 10-15 lat
Leszno 8-12 SIERPNIA 2016 (1 osoba) gr 6-9 lat
Leszno 8-12 SIERPNIA 2016 (1 osoba) gr 10-15 lat

Jako opiekunowie dołączycie do międzynarodowych teamów i wspólnie będziecie realizować ofertę rekreacyjną i wypoczynkową skierowaną dla dzieci i młodzieży z Lasocic i/lub Leszna. Grupa wiekowa to 6-15 lat.

Zakres zadań:
- praca w godzinach 8.30-15.30
- prowadzenie dziennika zajęć
- organizowanie zajęć zgodnie z rozkładem dnia
- dzienne zajęcia animacyjne - organizowanie gier i zabaw, m.in. sportowych, plastycznych, artystycznych
- opieka nad uczestnikami
- organizacja imprezy dla uczestników /karaoke/ognisko itd./
- dbanie o materiały na warsztaty
- zbieranie i archiwizowanie zdjęć z zajęć
- dodawanie codziennej notki na naszym fan page'u
- codzienne przygotowanie miejsca na warsztaty.

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- certyfikat ukończenia kursu wypoczynku dzieci i młodzieży
- odpowiedzialność, sumienność, punktualność, systematyczność
- pełna dyspozycyjność podczas w/w turnusów
- doświadczenie na podobnym stanowisku w kreatywnej, aktywnej, intensywnej pracy z dziećmi i młodzieżą
- łatwość nawiązywania kontaktów
- dobra kondycja fizyczna, zamiłowanie do sportu i tańca
- umiejętność pracy w zespole i współpracy z różnymi grupami kulturowymi
- towarzyskie usposobienie, optymizm, poczucie humoru, kreatywność
- uczestnictwo w spotkaniu organizacyjnym w czerwcu 2016 (obowiazkowo!)
- uczestnictwo w spotkaniu ewaluacyjnym po zakończonym turnusie

Oferujemy:
• międzynarodowe środowisko pracy
• możliwość pogłębiania znajomości języków obcych oraz rozwijania umiejętności w zakresie organizowania i prowadzenia zajęć dla dzieci i młodzieży
• przyjazną atmosferę oraz bardzo dobre warunki pracy
• szkolenie wprowadzające
• wynagrodzenie –  w oparciu o umowę cywilno-prawną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz skanu certyfikatu na adres milena@fundacja-cat.pl do 25 maja 2016. W tytule wiadomości prosimy wpisać - dot. Oferty pracy opiekun 2016. Prosimy też o informację, którym turnusem i grupą wiekową jesteście zainteresowani /mogą być 2-3 turnusy/.
Osoby, które ukończą kurs opiekuna w naszej Fundacji w czerwcu a są zainteresowane, proszone są o indywidualny kontakt telefoniczny 503873883. Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia.