Kwiecień 2017

Marlena Pujsza-Kunikowska
Prezes Fundacji CAT, jedna z założycieli, fundatorów. Oprócz roli prezesa, pełni rolę koordynatorki projektów lokalnych i międzynarodowych, głównie wolontariatu europejskiego oraz CAPACITY BUILDING. Dodatkowo zajmuje się networkingiem, dba o kontakty i dobre relacje z naszymi partnerami zagranicznymi oraz lokalnymi. Założycielka i konsultantka Regionalnego Punktu Eurodesk Leszno, działającego przy Fundacji.

Monika Pawlak
Wiceprezes Fundacji CAT Zajmuje się koordynowaniem wymian i szkoleń międzynarodowych oraz długoterminowych, międzynarodowych projektów partnerskich. Jest takze animatorką środowisk lokalnych oraz doradczynią organizacji pozarządowych. Zajmuje się promocją edukacji, wolontariatu oraz partycypacji obywatelskiej.

Członek Zarządu Fundacji CAT. Koordynatorka projektów lokalnych oraz koordynatorka polskich wolontariuszy. Opiekunka Leszczyńskiego Centrum Wolontariatu. Zajmuje się Pociągiem do Cooltury, Animacjami oraz Kursami i szkoleniami organizowanymi przez Fundację. Odpowiedzialna również za promocję oraz upowszechnianie rezultatów projektów międzynarodowych głównie związanych z działalnością European Voluntary Service. Konsultantka Regionalnego Punktu Eurodesk Leszno, działającego przy Fundacji.

Magda Domagała
Członek Zarządu Fundacji CAT. Pełni również rolę koordynatorki projektów lokalnych i międzynarodowych, głównie wolontariatu europejskiego, ale takze FIO oraz międzynarodowych projektów partnerskich. Jej główny zakres działań to zarządzanie działaniami projektowymi, kontakt i współpraca z organizacjami i instytucjami działającymi na terenie Leszna i okolic jak również utrzymywanie znakomitych relacji z parterami zagranicznymi. Zarządza naszymi wolontariuszami zagranicznymi (EVS) ich czasem pracy, zadaniami, ewaluacją i rozwojem personalnym.

Adam Kunikowski
Członek Zarządu Fundacji CAT. Pełni rolę koordynatora finansowego w projektach lokalnych oraz międzynarodowych. Zajmuje się rachunkowością, kontrolą dokumentów finansowych, rozliczaniem projektów oraz dokonywaniem płatności :) Dodatkowo zapewnia wsparcie językowe :)