Alexandra's final report - NEWBIE

Jak wspomina i podsumowuje swój udział w projekcie długoterminowym Alexandra? Zobaczcie sami! How does Alexandra recalls and summarizes her participation in long-term project? See for yourself!

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Tom

Nie ma formalnych wymagań, aby zostać wolontariuszem, a różne organizacje będą miały swoje własne specyficzne wymagania dotyczące umiejętności, jakie powinni posiadać kandydaci.

Czytaj więcej
Leszczyniak på dansk - Camila

Ma 20 lat i pochodzi z Odense w Danii. W wolnym czasie lubię przebywać z przyjaciółmi i rodziną, być kreatywna, przebywać na łonie natury i zanurzać się w książkach i filmach.

Czytaj więcej
Leszczyniak po niemiecku - Philipp

Seria artykułów w języku obcym powinna zostać zakończona w języku niemieckim. W końcu jest to jeden z najpopularniejszych języków obcych. Korzystają z niego zarówno młodzi, jak i starsi. W takim razie zapraszam na wywiad z Philippem, członkiem Fundacji CAT.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Gabliela

Gabriela dużo czasu poświęcała na pomoc w Noclegownii dla Bezdomnych Mężczyznbankom żywności w Lesznie, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Nasz Dom Nasz i Bank Żywności Leszno Jej ostatni dzień w pracy to dostarczenie koszy z żywnością na Wielkanoc do wielu rodzin.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Najib i Eric

Youthpass certificates are available for all types of projects and activities within the Erasmus+: Youth in Action and European Solidarity Corps programmes. During the Adaptation week it is best to present the Youth Pass in a Game activity, this is why the boys created Matching Cards for this purpos…

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Mario

#1 – Learn the right words, the right way. #2 – Learn cognates: your friend in every single language. #3 – Interact in your language daily without traveling. #4 – Volunteer today for daily spoken practice.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Sinan

Mentoring: Prosta, szeroka definicja mentora to "doświadczony i zaufany doradca". Mentor jest odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia i informacji zwrotnej na temat osoby, która jest pod jego opieką". Jedna notatka wyjaśniająca: "Mentor jest doświadczonym i zaufanym doradcą"…

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Pablo

Polska słynie z wąskich, wyboistych dróg pełnych ciężkich ciężarówek i pędzących dziwaków. Unikaj dróg krajowych i wszystkich dróg przelotowych, jeśli to możliwe. Opuszczenie ogromnego miasta w ruchu ulicznym może być trudnym zadaniem, szczególnie w godzinach szczytu.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Fernando

Fernando miał pasję do architektury, zaprojektował rysunek, aby przemalować ścianę, która znajduje się naprzeciwko naszego biura. Wciąż czekamy na pozwolenie, mamy nadzieję, że nastąpi to wkrótce.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Sonia

Ważne jest zrozumienie kontekstu i kultury: na przykład, niektóre zwroty są bardziej uprzejme/formalne niż inne, podczas gdy inne są bardziej potoczne i powinny być używane w sytuacjach nieformalnych.

Czytaj więcej