Z życia zagranicznych wolontariuszy w Polsce

Dla Belen z Hiszpanii, Bohdan z Ukrainy i Hilal z Turcji Polska wydaje się być drugim domem. Jak minął im ich projekt? Patrząc na zdjęcia, bawili się tu świetnie. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy... zachęcamy do obejrzenia foto-podsumowania wolontariatu w Fundacji CAT.

Czytaj więcej
Maj w Ferrolu

Maj był dla Kamili bardzo owocnym miesiącem. Nie tylko udało jej się zarazić swoją pasją innych, lecz także spełnić marzenie o podróży na kanary.

Czytaj więcej
Wielkanoc w Galicji

Kwiecień w Ferrolu okazał się być nieco cieplejszym miesiącem niż marzec, co bardzo dobrze wpłynęło na moje samopoczucie i dalsze chęci odkrywania Galicji - informuje Kamila, która przebywa w Hiszpanii na swoim wolontariacie. Przeczytajcie całą relację wolontariuszki.

Czytaj więcej
Niespotykana wizyta

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach zaprosił naszych wolontariuszy na spotkanie, podczas którego mieli zaprezentować kulturę.

Czytaj więcej
Styczeń w projekcie DIVE

Zofia Adamek - wolontariuszka przebywająca w Gruzji, nowy rok rozpoczęła z nową energią i pomysłami. O tym co działo się w jej projekcie krótko po przewie świątecznej opowiada nam w krótkiej relacji.

Czytaj więcej
Grudzień w projekcie DIVE

Grudzień to czas, kiedy wszyscy pochłonięci są przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia. Gruzja nie stanowi wyjątku - tam również bożonarodzeniowy klimat udziela się wszystkim. Jak wygląda wówczas życie wolontariusza?

Czytaj więcej
Ewaluacja

Chcąc upewnić się, że nasze działania są efektywne i przynoszą zamierzone rezultaty, warto dokonać wspólnej ewaluacji.

Czytaj więcej
Projekt Dive

W ramach projektu "Dive" od 1 listopada 2018 do końca 2019 roku gościmy: Aleksandrę z Serbii, Belen z Hiszpanii oraz Daniela z Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej