Miło nam Cię tu widzieć!


Jeśli chciałbyś działać lokalnie, zostać wolontariuszem międzynarodowym lub po prostu miło i aktywnie spędzać popołudnia, czekamy na Ciebie w Fundacji CAT!


Poznajmy się!

Najprostszym sposobem abyśmy mogli się poznać jest Twoje uczestnictwo w naszych warsztatach. Jeśli masz ochotę, wybierz wydarzenie, które Cię interesuje, przyjdź i baw się dobrze! Nasze wydarzenia są otwarte i bezpłatne, nie musisz się zapisywać. 

Jak dowiedzieć się o naszych warsztatach?

Odwiedź nas na naszym Facebooku. W zakładce „Wydarzenia” na bieżąco dodajemy wszystkie zaplanowane aktywności.
Informacje o organizowanych przez nas wydarzeniach najdziesz również w kalendarzu na stronie głównej i w zakładce „Aktualności".

Kto prowadzi warsztaty?

Najczęściej nasze warsztaty prowadzą wolontariusze międzynarodowi i odbywają się one w języku angielskim. To super okazja do ćwiczenia swoich umiejętności językowych i osłuchania się. Nawet jeśli nie będziesz czegoś rozumiał, pozostali uczestnicy chętnie Ci pomogą. Czasami warsztaty tłumaczone są z języka angielskiego na polski przez wolontariuszy lokalnych lub w całości odbywają się po polsku.

Obrazek


Chcesz zostać wolontariuszem w Lesznie? 

Jeśli najbardziej interesuje cię wolontariat lokalny, zapraszamy na spotkania Akcji-Reakcji! Warsztaty Akcji-Reakcji to przestrzeń do integracji i wspólnych działań. Razem planujemy inicjatywy lokalne, działamy na rzecz promocji wolontariatu i organizujemy warsztaty oraz eventy. Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu. Wolontariusze lokalni zaangażowani są również w organizację półkolonii dla dzieci - jeśli chciałbyś aktywnie spędzić wakacje i ferie, lubisz pracę z dziećmi to coś dla ciebie!

Możesz także skontaktować się bezpośrednio z naszą koordynatorką wolontariatu lokalnego:

Wiktoria Walenciak
tel. +48 783 889 484
mail: wiktoria.fundacja-cat@gmail.com

Obrazek


Chcesz zostać wolontariuszem 
międzynarodowym

Zajrzyj do zakładki „Wyjedź z CAT” , tutaj pojawiają się wszystkie informacje o możliwościach wyjazdów zagranicznych w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności, Erasmus + i innych projektów.

Aby uzyskać więcej informacji i rozwiać Twoje wątpliwości dotyczące wyjazdów zagranicznych, skontaktuj się bezpośrednio z naszą koordynatorką wolontariatu międzynarodowego:

Wiktoria Walenciak

tel. +48 783 889 484
mail: wiktoria.fundacja-cat@gmail.com

Obrazek


Chcesz stworzyć międzynarodową przyjaźń? 

Średnio co 2 miesiące prowadzimy nabór na metorów, czyli osoby, które zapewniają wsparcie wolontariuszowi zagranicznemu podczas jego pobytu w Lesznie.
Zajrzyj do zakładki "Zostań mentorem" , tam znajdziesz odpowiedzi na pytania: Kim jest mentor? Kto może zostać mentorem? Jakie są zadania mentora? Co daje mentoring?

Obrazek


Chcesz uczyć się języka z native speakerem? 

Dołącz do Kafejki Językowej, na zajęcia prowadzone przez wolontariuszy zagranicznych. Jeśli chcesz pozbyć się bariery językowej i poznać kulturę języka, którego się uczysz, zapraszamy!

Zajrzyj do zakładki "Kafejka Językowa", tam znajdziesz wszystkie informacje na temat kafejkowych zajęć.
Zerknij na kafejkowego Facebooka!

Obserwuj nasze media społecznościowe! 

Instagram - nasz instagram prowadzony jest przez wolontariuszy międzynarodowych. Możesz zobaczyć tam: jak działamy i co robimy na co dzień, a także dowiedzieć się o nadchodzących warsztatach. Jeśli chcesz być ze wszystkim na bieżąco, koniecznie nas zaobserwuj!  

Spotify - tutaj znajdziesz nasz PodCAT oraz tworzone przez nas playlisty.

TikTok - prowadzą go nasi wolontariusze zagraniczni. Koniecznie nas zaobserwuj!
Odwiedź nas! 

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, pamiętaj, że możesz zajrzeć do naszego biura przy ul. Dąbrowskiego 3B w Lesznie! Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku. 

Mamy nadzieję, że spotkamy się z Tobą na którymś z naszych warsztatów!

Obrazek