Obraz


Leszczyńskie Centrum Wolontariatu


Pomagając innym, zyskujesz osobiście

Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek


Odwiedź stronę LCW

www.lcw.leszno.eu


Poznaj naszych wolontariuszy 


Obrazek

Tobiasz Paprocki-Nowacki

Uwielbiam wolontariat! W ten sposób mogę realnie pomagać ludziom.
W ramach wolontariatu lubię pracować z dziećmi i angażować się w organizację akcji oraz tłumaczyć warsztaty.


Obrazek

Asia Michalak

Jestem wolontariuszką, bo lubię pomagać innym, sprawiać, że na czyjeś twarzy pojawia się uśmiech. Wolontariat daje mi możliwość poznawania różnych ciekawych, pozytywnie nastawionych osób. W ramach wolontariatu lubię między innymi pracować z dziećmi.

Obrazek

Mateusz Noga

Działanie w wolontariacie daje mi satysfakcję. Dzięki działaniu zdobywam wiele cennego doświadczenia i poznaje nowych ludzi, którzy pomagają mi się rozwijać. Ogromną radość sprawia mi pomaganie dzieciom i młodzieży. Dzięki wolontariatowi międzynarodowemu, pomagam i poznaję obcokrajowcom, a w rezultacie rozwijam swoje zdolności językowe oraz kulturowe.

Obrazek

Paulina Kulińska

Wolontariat daje mi ogromną możliwość poznania nowych osób, zawarcia przyjaźni z osobami zza granicy, poznania ich kultury i zwyczajów.
Uwielbiam spędzać czas z osobami, dzięki którym mogę dowiedzieć się wielu nowych rzeczy oraz podszkolić język angielski w praktyczny sposób

Obrazek

Joanna Licha

Działam w fundacji od prawie trzech lat. Uwielbiam poznawać nowe osoby, kultury i języki. Wolontariat w Fundacji CAT pozwala mi poszerzać swoje horyzonty i zdobywać nowe perspektywy. Dzięki temu mogłam zdobyć różne doświadczenia, których inaczej bym nie zdobyła, m. in.: prowadzić własne warsztaty i projekty czy wyjechać na wymianę młodzieżową

Obrazek

Martyna Kaczkowska

W Fundacji CAT działam od około roku. Uwielbiam poznawać nowe osoby i poznawać nowe kultury - z tego powodu zaczęła się moja przygoda z wolontariatem.Obrazek

Błażej Błażejewski

Działam w wolontariacie przez zachętę mojego najlepszego przyjaciela. Uwielbiam być wśród ludzi i poznawać ich mimo różnic jakie nas dzielą. Wolontariat daje mi masę pozytywnych odczuć - ładuje moje baterie. Wolontariat lubię za to, że po prostu przebywam wśród ludzi i za to, że mogę pokazać międzynarodowym wolontariuszem skrawek naszego Leszna.

Obrazek

Martyna Kargul

W Fundacji CAT bardzo zainteresowało mnie działanie w celu poznawania kultur z różnych stron świata. Dołączyłam, więc jako wolontariusz aby spotykać się z ludźmi, poznawać ich tradycje oraz świetnie się przy tym bawić.
Jestem też otwarta i chętna do działania!


Obrazek

Wojtek Pazoła

Wolontariat pozwala mi połączyć przyjemne z pożytecznym! Uwielbiam poznawanie nowych ludzi oraz kultur, przy okazji przełamując bariery językowe.


Obrazek

Kacper Środawa

Działam w wolontariacie, ponieważ chcę poznać ciekawych ludzi z różnych regionów świata oraz popracować nad swoim angielskim.

Obrazek


...

...


Obrazek


...

...