Obraz


Leszczyńskie Centrum Wolontariatu


Pomagając innym, zyskujesz osobiście

Obrazek Obrazek ObrazekDołącz do wolontariuszy
lokalnych Fundacji CAT!


Jeśli chciałbyś zostać wolontariuszem lokalnym w Fundacji CAT
i pomóc nam zmieniać świat...

skontaktuj się bezpośrednio z Wiki, naszą koordynatorką wolontariatu lokalnego:
Wiktoria Walenciak
tel. +48 783 889 484
mail: wiktoria.fundacja-cat@gmail.com

SPOTKANIA WOLONATRIUSZY

Co dwa tygodnie we wtorek, o godzinie 18:00, w siedzibie Fundacji odbywają się spotkania dla wolonatriuszy lokalnych. 

Dni spotkań: 23.02, 06.02, 20.02, 05.02, 19.02, 09.04, 23.04, 07.05, 21.05, 04.06, 18.06

Nasze spotakania są przestrzenią do integracji i wspólnych działań. Podczas burzy mózgów tworzymy pomysły na wymiany młodzieżowe, projekty solidarnościowe, inicjatyw obywatelskie, warsztaty i wydarzenia lokalne, w których potem będziecie mogli wziąć udział.

Na bieżąco informujemy o pomocy, którą potrzebujemy w Fundacji i w Lesznie, słuchamy Waszych potrzeb i marzeń i znajdujemy rozwiązania na ich spełnienie! 

Wolontariusze lokalni zaangażowani są również w organizację półkolonii dla dzieci - jeśli chciałbyś aktywnie spędzić wakacje i ferie, lubisz pracę z dziećmi to coś dla ciebie!

Obrazek

Poznaj naszych wolontariuszy 


Obrazek

Tobiasz Paprocki-Nowacki

Uwielbiam wolontariat! W ten sposób mogę realnie pomagać ludziom.
W ramach wolontariatu lubię pracować z dziećmi i angażować się w organizację akcji oraz tłumaczyć warsztaty.


Obrazek

Asia Michalak

Jestem wolontariuszką, bo lubię pomagać innym, sprawiać, że na czyjeś twarzy pojawia się uśmiech. Wolontariat daje mi możliwość poznawania różnych ciekawych, pozytywnie nastawionych osób. W ramach wolontariatu lubię między innymi pracować z dziećmi.

Obrazek

Mateusz Noga

Działanie w wolontariacie daje mi satysfakcję. Dzięki działaniu zdobywam wiele cennego doświadczenia i poznaje nowych ludzi, którzy pomagają mi się rozwijać. Ogromną radość sprawia mi pomaganie dzieciom i młodzieży. Dzięki wolontariatowi międzynarodowemu, pomagam i poznaję obcokrajowcom, a w rezultacie rozwijam swoje zdolności językowe oraz kulturowe.

Obrazek

Błażej Błażejewski

Działam w wolontariacie przez zachętę mojego najlepszego przyjaciela. Uwielbiam być wśród ludzi i poznawać ich mimo różnic jakie nas dzielą. Wolontariat daje mi masę pozytywnych odczuć - ładuje moje baterie. Wolontariat lubię za to, że po prostu przebywam wśród ludzi i za to, że mogę pokazać międzynarodowym wolontariuszem skrawek naszego Leszna.

Obrazek

Martyna Kargul

W Fundacji CAT bardzo zainteresowało mnie działanie w celu poznawania kultur z różnych stron świata. Dołączyłam, więc jako wolontariusz aby spotykać się z ludźmi, poznawać ich tradycje oraz świetnie się przy tym bawić.
Jestem też otwarta i chętna do działania!


Obrazek

Wojtek Pazoła

Wolontariat pozwala mi połączyć przyjemne z pożytecznym! Uwielbiam poznawanie nowych ludzi oraz kultur, przy okazji przełamując bariery językowe.


Obrazek

Kacper Środawa

Działam w wolontariacie, ponieważ chcę poznać ciekawych ludzi z różnych regionów świata oraz popracować nad swoim angielskim.

Obrazek

Martyna Kaczkowska

W Fundacji CAT działam od kilku lat. Uwielbiam poznawać nowe osoby i poznawać nowe kultury - z tego powodu zaczęła się moja przygoda z wolontariatem.


Obrazek

Olivia Tomaszewska

Hej, nazywam się Olivia i jestem wolontariuszką, ponieważ daje mi to wiele cennego doświadczenia oraz ogrom radości. Uwielbiam przebywać wśród ludzi oraz poznawać różne kultury. CAT pozwala mi się rozwijać i spełniać. Jest to dla mnie świetna forma spędzania wolnego czasu.


Obrazek

Maks Kanci

Do Fundacji dołączyłem stosunkowo niedawno ale pomimo tego, zdążyłem poznać masę ciekawych osób innych narodowości i odmiennych kultur. Dzięki wolontariatowi mam okazję poprawić swoją znajomość języka i przełamać pewne bariery. Realizuję wolontariat w ramach CASu.

Obrazek


Dawid Frąckowiak

Dołączyłem do Fundacji CAT po to, aby poznać wspaniałych ludzi i ich kultury, a łącząc przyjemne z pożytecznym, rozwijać swój angielski. Nie żałuję żadnej minuty spędzonej na wolontariacie, bo każda mnie czegoś nauczyła.

Obrazek

Natalia Lewandowska

Dołączyłam do fundacji CAT, ponieważ kocham pomagać ludziom i poznawać nowe kultury. Wolontariat daje mi wielką satysfakcję, a uśmiech drugiego człowieka jest dla mnie najlepszą zapłatą. Mam nadzieję, że wolontariat będzie świetną zabawą i pomoże rozwinąć zdolności językowe.

Obrazek

Kasia Jakubowska

Działanie w CAT to spełnienie moich marzeń, ulubiona forma spędzania wolnego czasu i oczywiście genialna opcja do rozwoju języka. Kocham poznawać nowych ludzi, co bardzo umożliwia mi CAT. Pasjonują mnie języki obce, które mogę tu łatwo rozwijać. W wakacje pomagam przy summer campach, a w trakcie roku szkolnego jestem mentorką i prowadzę angielski dla dzieci.

Obrazek


Ania Ossowska 

Uwielbiam wywoływać na twarzach innych uśmiech, a wolontariat daje mi wiele niesamowitych możliwości, aby to robić!

Obrazek

Mirka 

Mam na imię Mirka, mam 17 lat i chodzę do Liceum nr 2 Lesznie. Lubię słuchać muzyki, czytać, podróżować i spotykać się z przyjaciółmi. Najlepiej spędzam czas kiedy jestem w gronie znajomych i pije bubble tea. Lubię pomagać innym dlatego zostałam wolontariuszem CAT. 

Obrazek

Dawid Grygier

Dołączyłem do Fundacji CAT ponieważ postanowiłem rozpocząć swoją przygodę z wolontariatem. Lubię pracować z innymi ludźmi, a bezinteresowna pomoc sprawia mi wielką radość. Wolontariat to mój sposób na przełamanie monotonii codziennego życia oraz szansa na zdobycie nowych umiejętności.

Obrazek

Zuzia

Jestem  Zuzia. Interesuje się rysowaniem i muzyką słucham głównie hip-hopu , rap lub k-pop. Uwielbiam zwierzęta! Szczególnie koty więc CAT idealnie do mnie pasuje!

Obrazek

Lena Kaczmarek

Bycie wolontariuszem sprawia, że mogę realnie działać i nieść pomoc innym. Oprócz tego wolontariat daje mi możliwość samorozwoju - w Fundacji CAT poprzez odkrywanie nowych kultur, naukę języka czy poznawanie ciekawych osób z najróżniejszych zakątków świata, ale również z bliskiego otoczenia.

Obrazek

Hania Maćkowiak 

Uwielbiam Fundację CAT za to, że gdy pomagam innym jednocześnie poznaję wiele cudownych osób - zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Każda chwila spędzona z nimi jest bezcenna!

Obrazek

Ola Rewolińska 

Jestem wolontariuszką od ponad roku. Kocham wolontariat w CAT za to, że mogę spotykać wiele różnych osób i ich kultury.

Obrazek

Wiktoria Raszke

...

Obrazek

Iza Karpowicz

Zdecydowałam się zostać wolontariuszką ponieważ myślę że wolontariat pomoże mi lepiej poznać samą siebie jak i innych ludzi. Fundacja CAT pozwala mi na przełamywanie barier językowych jak i poznawanie nowych kultur oraz zwyczajów.

Obrazek

Przemek Pawłowski

Bycie jednym z wolontariuszy fundacji CAT daje mi możliwość poznania wielu nowych osób z różnych kręgów kulturowych, nauki języków obcych, w szczególności doskonalenia języka angielskiego, a także zawarcia znajomości. Bezinteresowna pomoc innym przynosi mi wiele radości. Ważne jest dla mnie również uświadomienie sobie, że każdy z nas jest inny, a przez to ciekawy i wyjątkowy.

Obrazek

W przeciwieństwie do rozpowszechnionych opinii, Halpress Lorem Ipsum nie jest tylko przypadkowym tekstem. Ma ono korzenie w klasycznej łacińskiej literaturze z 45 roku przed Chrystusem, czyli ponad 2000 lat temu! Richard McClintock, wykładowca łaciny na uniwersytecie Hampden-Sydney w Virginii, przyjrzał się uważniej jednemu z najbardziej niejasnych słów w Halpress Lorem Ipsum


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek


Odwiedź stronę LCW

www.lcw.leszno.eu