Obraz

Pociąg do Cooltury - międzynarodowe półkolonie dla dzieci

Projekt realizowany przez Fundację od 2010 roku. W ramach projektu dla dzieci i młodzieży w Lesznie oraz w Lasocicach przeprowadzamy działania o charakterze edukacyjnym i poznawczym przy użyciu nowatorskich metod spędzania wolnego czasu. W czasie warsztatów w formie półkolonii dzieci i młodzież poznają wolontariuszy z różnych krajów, różnych kultur, mówiących różnymi językami. Jest to okazja do łamania stereotypów, poszerzania horyzontów, nauki tolerancji i być może odnalezienia pasji.

Obraz

Półkolonie zimowe 2024

TO JUŻ 24 EDYCJA MIĘDZYNARODOWYCH PÓŁKOLONII DLA DZIECI!

Podczas Międzynarodowych Warsztatów Półkolonijnych „Pociąg do Cooltury Leszno - Zima 2024” przewidujemy:

różnorodne zajęcia: językowe, artystyczne,
poznawanie innych kultur
aktywności sportowe, taneczne,

gry i zabawy oraz wiele innych.

Zajęcia prowadzone są przez wolontariuszy międzynarodowych, a dzieci będą pod opieką polskiego opiekuna oraz wspierane językowo przez wolontariusza lokalnego.

Link do formularza zgłoszeniowego pojawi się tutaj, po wystartowaniu zapisów.

REKRUTACJA TRWA DO MOMENTU GDY ZOSTANIE OSIĄGNIĘTY LIMIT UCZESTNIKÓW.
O ZAKFALIFIKOWANIU DZIECKA POINFORMUJE KOORDYNATORKA.

W przeciągu paru dni od zakończenia naboru otrzymają Państwo informację zwrotną. Prosimy o cierpliwość.

Godziny trwania: 9:00-15:00

Grupa dzieci 6-9 Letnich i Grupa dzieci 10- 12 letnich. Młodsze grupy liczą do 15 dzieci, starsze mogą być maksymalnie do 20 dzieci.

KOSZT: podany wkrótce zł, a w ramach tego zapewniamy:

• obiady,
  • słodkie przekąski (śniadanie nie jest zapewnione)
  • napoje,
  • materiały na warsztaty,
  • ubezpiecznie NNW,
  • opiekę opiekuna i kierownika,
  • zajęcia w międzynarodowym gronie,
  • zajęcia w języku polsko-angielskim.

TURNUSY:

1. 12-16 lutego 2023
  2. 19-23 lutego 2023

W razie pytań, prosimy o kontakt z koordynatorem półkolonii:

+48 783-889-484 lub +48 888 496 548 lub  wiktoriafundacjacat@gmail.com

Zaobserwujcie profil Pociąg do Cooltury i Fundacji Centrum Aktywności Twórczej by pozostać na bieżąco.

Pociąg do Cooltury - Aktualności

Półkolonie zimowe 2021

Dwa miesiące temu odbyła się kolejna edycja półkolonii zimowych, na których tak świetnie się bawiły Państwa pociechy! Załączamy kilka(naście) dodatkowych zdjęć, aby obudzić te piękne wspomnienia!