Obraz

Pociąg do Cooltury - półkolonie międzynarodowe

Projekt realizowany przez Fundację od 2010 roku. W ramach projektu dla dzieci i młodzieży w Lesznie oraz w Lasocicach przeprowadzamy działania o charakterze edukacyjnym i poznawczym przy użyciu nowatorskich metod spędzania wolnego czasu. W czasie warsztatów w formie półkolonii dzieci i młodzież poznają wolontariuszy z różnych krajów, różnych kultur, mówiących różnymi językami. Jest to okazja do łamania stereotypów, poszerzania horyzontów, nauki tolerancji i być może odnalezienia pasji.

Półkolonie zimowe 2021

Zapraszamy na zimowe półkolonie międzynarodowe dla dzieci organizowane przez Fundację CAT!

Terminy turnusów: 17.01 - 21.01 i 24.01 - 28.01

Na każdy turnus przewidujemy grupę dzieci w wieku 5-9 lat oraz 10-12 lat.

Godziny trwania: 9:00-15:00

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 w Lesznie

Koszt: 350 zł

Aby zgłosić uczestnika na półkolonie, należy wypełnić formularz online.

W razie pytań, prosimy o kontakt z koordynatorem półkolonii:

+48 783-889-484 lub +48 888 496 548 lub  wiktoriafundacjacat@gmail.com

Zaobserwujcie profil Pociąg do Cooltury i Fundacji Centrum Aktywności Twórczej by pozostać na bieżąco.

Pociąg do Cooltury - Aktualności

Półkolonie zimowe 2021

Dwa miesiące temu odbyła się kolejna edycja półkolonii zimowych, na których tak świetnie się bawiły Państwa pociechy! Załączamy kilka(naście) dodatkowych zdjęć, aby obudzić te piękne wspomnienia!