Wymiana młodzieżowa w Chorwacji

Uważasz, że recykling może być kreatywny? Dbanie o środowisko jest Twoim konikiem, a spanie w namiocie nie przyprawia Cię o zawrót głowy? W takim razie ta wymiana jest dla Ciebie!

Czytaj więcej
HOLP

Outdoorowe Liderskie Szkolenie dla pracowników młodzieżowych, nauczycieli, pracowników socjalnych, nauczycieli, młodzieżowych liderów-wolontariuszy w Hiszpanii!

Czytaj więcej
Szkolenie we Włoszech

Pracujesz z młodzieżą, jesteś chętny do wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą? Dobrze trafiłeś! Poszukujemy trzech osób zainteresowanych udziałem w szkoleniu "You(th)r Goals", które odbędzie się w marcu 2020 roku we Włoszech.

Czytaj więcej
Szkolenie w Rumunii

Pracujesz z młodzieżą? Zdarza Ci się być świadkiem zastraszania? Chcesz wiedzieć jak temu zaradzić? Weź udział w szkoleniu "Bullying vs sport", które odbędzie się już w grudniu w Rumunii. Mamy tylko 3 miejsca - nie zwlekajcie zbyt długo!

Czytaj więcej
Szkolenie w Hiszpanii

Serdecznie zapraszamy 2 osoby do udziału w szkoleniu, które odbędzie się na początku roku w hiszpańskiej Lorce i dotyczyć będzie kreatywnych narzędzi edukacyjnych.

Czytaj więcej
Szkolenie we Włoszech

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą z młodzieżą oraz działaniami na rzecz włączenia młodzieży z niepełnosprawnością, do udziału w szkoleniu pn. "Inclusive learning strategies", które odbędzie się w listopadzie we Włoszech.

Czytaj więcej