Eurodeskowy Konkurs Grantowy

Obraz

O naszych projektach

 Eurodeskowcy w akcji

 Projekt  jest połączeniem dwóch ciekawych działań. 

Pierwsze działanie jest to konkurs dla młodzieży (w wieku 13-30 lat), którego celem jest promocja działań Eurodesku, a także promocja programów Erasmus+ oraz Europejski Korpus Solidarności. 
Drugie działanie to Eurodeskowy piknik, który będzie jednocześnie podsumowaniem naszego konkursu, a także okazją do zwiększenia swojej wiedzy na temat Eurodesku, Erasmusa+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

InformacJA

Projekt składa się z dwóch części.

Pierwsza część to przekazywanie informacji. Polegać będzie na doinformowywaniu młodzieży na tematy dotyczące informacji młodzieżowej i możliwości, szczególnie będziemy informować o tym czym jest Eurodesk Polska i jak korzystać z Europejskiego Portalu Młodzieżowego, jakie możliwości daje młodzieży  program Erasmus+ i EKS. 

Druga część projektu skupia się głównie na działaniu. Mowa tutaj o sierpniowym Pikniku Młodzieżowym, który będzie idealną przestrzenią podczas wakacji, aby zjednoczyć młodzież z regionu. Chcemy podkreślić jak istotna jest młodzież nie tylko dla nas, jako Fundacji CAT, ale także dla Eurodesku. Oprócz tego odbędzie się 15 działań informacyjnych oraz weźmiemy udział w 4 wydarzeniach organizowanych przez inne organizacje/instytucje, podczas których zadbamy o stoiska informacyjne dla młodzieży. 


Akcje i wydarzenia

EUROakcja

Projekt...