K.A.W.A


K.A.W.A czyli Klub Aktywnych Animatorów i Wolontariuszy, to projekt Fundacji Rysy, punktu Eurodesk Polska, w ramach którego nasza Fundacja prowadzi warsztaty podczas, których gramy w gry eurodeskowe "Euroszanse" i "EU on Board" z uczniami szkół podstawowych i ponadpodstawowych. 

Każda szkoła, której uczniowie wezmą udział w 2-godzinnych warsztatach, będzie mogła skorzystać z możliwości dofinansowania szkolnych inicjatyw uczniów lub Samorządów Uczniowskich w wysokości 400-800 zł. 

Nasze zajęcia pozwolą przećwiczyć pracę w grupach, nabyć umiejętności przydatnych w realizowaniu różnego rodzaju projektów i obyć się z tworzeniem własnych inicjatyw, zarówno społecznych, jak i w przyszłości biznesowych. Dodatkowym atutem będzie również możliwość porozmawiania z absolwentami różnych kierunków studiów (m.in. zarządzanie i prawo w biznesie, prawo, marketing internetowy itp.).

Szkoły, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, otrzymają od nas również darmowe profesjonalne materiały informacyjne i katalogi dot. m.in. takich programów jak Erasmus +, czy Europejski Korpus Solidarności. 

Obrazek