Projekt DIVE podczas Europejskiego Tygodnia

Analizując stareotypy kilku krajów , Czy w Rosja niedźwiedzie polarne chodzą po ulicy? Czy wszyscy Francuzi uwielbiają jeść żabie udka? odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielają wolontariusze zagraniczni z Fundacji CAT!

Czytaj więcej
Museum of Europe

Muzeum wszystkich kultur pod jednym dachem. Wolontariusze EVS Fundacji CAT przygotowali jedno muzeum lepiej niż wszystkie inne na świecie.

Czytaj więcej
Z życia zagranicznych wolontariuszy w Polsce

Dla Belen z Hiszpanii, Bohdan z Ukrainy i Hilal z Turcji Polska wydaje się być drugim domem. Jak minął im ich projekt? Patrząc na zdjęcia, bawili się tu świetnie. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy... zachęcamy do obejrzenia foto-podsumowania wolontariatu w Fundacji CAT.

Czytaj więcej
Maj w Ferrolu

Maj był dla Kamili bardzo owocnym miesiącem. Nie tylko udało jej się zarazić swoją pasją innych, lecz także spełnić marzenie o podróży na kanary.

Czytaj więcej
Wielkanoc w Galicji

Kwiecień w Ferrolu okazał się być nieco cieplejszym miesiącem niż marzec, co bardzo dobrze wpłynęło na moje samopoczucie i dalsze chęci odkrywania Galicji - informuje Kamila, która przebywa w Hiszpanii na swoim wolontariacie. Przeczytajcie całą relację wolontariuszki.

Czytaj więcej
Niespotykana wizyta

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach zaprosił naszych wolontariuszy na spotkanie, podczas którego mieli zaprezentować kulturę.

Czytaj więcej