Potrzebna nam Twoja opinia!

Czy wiesz, że Twoje zdanie jest dla nas ważne? Wypowiedz się na temat młodzieżowego budżetu obywatelskiego. Czy sądzisz, że warto go wprowadzić w Lesznie?

Czytaj więcej
Ostatnie leżaki obywatelskie za nami

22 stycznia 2020 w Stacji Biznes odbył się ostatnie już spotkanie z cyklu leżaki obywatelskie, jakie organizowane były w ramach projektu Postulaty Młodego Leszna. Tym razem młodzież dyskutowała na tematy związane z finansowaniem ich pomysłów i projektów.

Czytaj więcej
Dyskutowali o kulturze

18 stycznia br. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "leżaki obywatelskie". Tym razem dyskusje skupiały się wokół tematu kultury w Lesznie.

Czytaj więcej
Leżaki obywatelskie - Sport w Lesznie

9 grudnia br. podczas wspólnego ubierania choinki miejskiej przez mieszkańców, uczniów szkół i przedstawicieli organizacji pozarządowych, odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu leżaki obywatelskie, które poświęcone było tematyce sportu w mieście.

Czytaj więcej
Młodzież planuje działania

24 listopada br. w biurze Fundacji Centrum Aktywności Twórczej odbyło się spotkanie robocze, którego celem było zaplanowanie Leżaków Obywatelskich, jakie będą zorganizowane w ramach projektu Postulaty Młodego Leszna.

Czytaj więcej
III cykl szkoleniowy za nami

W dniach 8-10 listopada odbył się trzeci cykl szkoleniowy organizowany w ramach projektu Postulaty Młodego Leszna, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu "Erasmus+"

Czytaj więcej
Postulaty Młodego Leszna

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej zaprasza młodych ludzi, w wieku 14-19 lat do udziału w projekcie „Postulaty Młodego Leszna”, który ma na celu zwiększenie aktywności w życiu publicznym i obecności w debacie publicznej młodych ludzi.

Czytaj więcej