Nazwa projektu: BETTER CHOICES

Czym jest wymiana młodzieżowa?  Wymiany młodzieży polegają na tym, że młodzi ludzie z różnych krajów przez krótki okres pracują wspólnie nad różnymi projektami i spędzają razem czas. Tego rodzaju wymiany odbywają się poza szkołą. Zajęcia podczas wymian obejmują warsztaty, ćwiczenia, debaty, gry fabularne, zajęcia sportowe i wiele, wiele innych. Świadectwem udziału uczestników w wymianie jest Youthpass.

Miejsce: Alezio, Włochy 

Opłata fee (bezzwrotna): 120 zł

Budżet na podróż (zwrotny w całości): 275 euro

Organizacja wysyłająca: Fundacja CAT

Organizacja goszcząca: MEDITERRANEA ASSOCIAZIONE PER LO SVILUPPO LOCALE

Czas trwania: 15-25.05.23

Liczba miejsc: 6 plus 1 lider (18+)
Wiek uczestnika: +16

Termin przesyłania zgłoszeń: jak najszybciej

O wymianie: Celem projektu jest promowanie wartości związanych z ochroną środowiska, zwrócenie uwagi na temat globalnego ocieplenia. zwrócenie uwagi na temat globalnego ocieplenia. Nie mniej ważne jest promowanie owocnego dialogu kulturowego między kulturowego między uczestnikami, co przyczyni się do zaszczepienia w nich głęboko zakorzenionego poczucia obywatelstwa europejskiego.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY, PROSZĘ WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://forms.gle/PDGgg9ACtYZoMaeM6. KOORDYNATORKA SKONTAKTUJE SIĘ Z WYBRANYMI OSOBAMI

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt z Wiktorią Walenciak - Koordynatorką Projektów Międzynarodowych: wiktoriafundacjacat@gmail.com. Oczekujemy pełnego zaangażowania i aktywnego udziału w projekcie, a także prowadzenia działań upowszechniających po  jego zakończeniu.

PROSIMY O SPRAWDZENIE ZAŁĄCZNIKÓW NA DOLE STRONY!!!

 Załączniki: