W związku z organizacją EuroSkills Gdańsk 2023 poszukujemy otwartych, komunikatywnych, lubiących wyzwania osób, którzy chcą:

• spotkać pasjonatów i ciekawych ludzi z międzynarodowego środowiska

• zdobyć doświadczenie przy organizacji prestiżowego przedsięwzięcia,

• dopisać interesującą pozycję do CV,

• otrzymać zaświadczenie z odbycia wolontariatu w ramach projektu EuroSkills Gdańsk 2023

Wolontariat podczas Euroskills2023 to nie tylko okazja do zawarcia nowych przyjaźni w międzynarodowym środowisku, ale także do zdobycia pierwszego doświadczenia i rozwijania swoich pasji. Dzięki wolontariatowi na EuroSkills Gdańsk 2023 będziesz częścią prestiżowego wydarzenia o skali międzynarodowej. To organizowane w Polsce po raz pierwszy wydarzenie obfitujące w wyzwania, które pozwoli Ci poznać od kuchni organizację Mistrzostw Europy Młodych Profesjonalistów.

Niezależnie czy jesteś studentką/studentem, uczysz się czy jesteś aktywny zawodowo czy nie  – na  EuroSkills Gdańsk 2023 jest miejsce dla każdego! Nasze wydarzenie to przede wszystkim ludzie tworzący niezwykłą, pełną energii i pasji atmosferę, a znajomości zawarte podczas wolontariatu mogą przerodzić się w przyjaźń na lata!

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Zarejestruj się - https://link.freshmail.mx/c/lxe1qk3oo3/3wokhbe7b9 

W przypadku pytań prosimy o kontakt adres e-mailowy: volunteers@euroskills2023.org

Poznaj EuroSkills Gdańsk 2023 największą imprezę dla Młodych Profesjonalistów w Europie, która odbędzie się 5-9 września 2023 r. - https://link.freshmail.mx/c/okmu7nq313/3wokhbe7b9