Nazwa projektu: LET'S EXCHANGE

Czym jest wymiana młodzieżowa? Wymiany młodzieży polegają na tym, że młodzi ludzie z różnych krajów przez krótki okres pracują wspólnie nad różnymi projektami i spędzają razem czas. Tego rodzaju wymiany odbywają się poza szkołą. Zajęcia podczas wymian obejmują warsztaty, ćwiczenia, debaty, gry fabularne, zajęcia sportowe i wiele, wiele innych. Świadectwem udziału uczestników w wymianie jest Youthpass.

MiejsceCALARREONA, HISZPANIA

Opłata fee (bezzwrotna): 120 zł

Budżet na podróż (zwrotny w całości): 360€

Organizacja wysyłająca: Fundacja CAT

Organizacja goszcząca: Cazalla 

Czas trwania: 24 sierpnia 2023 - 01 września 2022

Liczba miejsc i wiek: poszukujemy 1 lidera 18+ oraz 6 osób w wieku 18-25 lat 

Termin przesyłania zgłoszeń: jak najszybciej

O tej wymianie: Jest to wymiana młodzieży, która ma na celu promowanie aktywnego obywatelstwa młodych ludzi w budowaniu modeli zrównoważonego rozwoju, podnoszenie świadomości wśród młodych ludzi na temat alternatyw zrównoważonego rozwoju oraz podnoszenie świadomości w różnych społecznościach i społeczeństwach w oparciu o ochronę ekosystemów i środowiska. 
Cele:
- zwiększenie aktywnego udziału młodych ludzi w społeczeństwie; - świadomość i uwrażliwienie na kwestie środowiskowe; - racjonalne wykorzystanie zasobów; - podniesienie świadomości znaczenia działań na rzecz zmniejszenia lub zrównoważenia śladu środowiskowego.

 

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY, PROSZĘ WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://forms.gle/PDGgg9ACtYZoMaeM6. KOORDYNATORKA SKONTAKTUJE SIĘ Z WYBRANYMI OSOBAMI

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt z Wiktorią Walenciak - Koordynatorką Projektów Międzynarodowych: wiktoriafundacjacat@gmail.com. Oczekujemy pełnego zaangażowania i aktywnego udziału w projekcie, a także prowadzenia działań upowszechniających po  jego zakończeniu.

PROSIMY O SPRAWDZENIE ZAŁĄCZNIKÓW NA DOLE STRONY!!!Załączniki: