Nazwa projektu: GAMES 4 ALL

Data: 03-11 listopada 2023 r.

Organizacja wysyłająca: Fundacja CAT

Budżet na podróż (zwrotny w całości): 360€

Opłata fee (bezzwrotna): 120 zł

Liczba miejsc i wiek: poszukujemy 1 lidera 18+ oraz 6 osób w wieku 18-25 lat 

Termin przesyłania zgłoszeń: jak najszybciej

Czym jest wymiana młodzieżowa? Wymiany młodzieży polegają na tym, że młodzi ludzie z różnych krajów przez krótki okres pracują wspólnie nad różnymi projektami i spędzają razem czas. Tego rodzaju wymiany odbywają się poza szkołą. Zajęcia podczas wymian obejmują warsztaty, ćwiczenia, debaty, gry fabularne, zajęcia sportowe i wiele, wiele innych. Świadectwem udziału uczestników w wymianie jest Youthpass.

Opis wymiany:  "Gry dla wszystkich" koncentruje się na podstawowym prawie młodych ludzi do zabawy, która w znacznym stopniu przyczynia się do ich rozwoju fizycznego, społecznego i umysłowego. Zabawa sprzyja rozwiązywaniu problemów, współpracy, wyrażaniu siebie, i zrozumienie moralne, co czyni ją integralną częścią edukacji młodzieży.
Tradycyjne gry sportowe i różne inne gry, w tym gry umysłowe, gry planszowe i gry kreatywne, reprezentują ducha sportu integracyjnego, promując spójność społeczną i różnorodność kulturową w naszych społecznościach.

 

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY, PROSZĘ WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://forms.gle/PDGgg9ACtYZoMaeM6. KOORDYNATORKA SKONTAKTUJE SIĘ Z WYBRANYMI OSOBAMI

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt z Wiktorią Walenciak - Koordynatorką Projektów Międzynarodowych: wiktoriafundacjacat@gmail.com. Oczekujemy pełnego zaangażowania i aktywnego udziału w projekcie, a także prowadzenia działań upowszechniających po  jego zakończeniu.

PROSIMY O SPRAWDZENIE ZAŁĄCZNIKÓW NA DOLE STRONY!!!Załączniki: