8 uczestników + 2 liderów grup
Budżet na podróż: 275 euro
Daty: 23.04-02.05.2024 + spotkanie online 26 marca dla liderów 
Wiek uczestników: 16-19
Wiek liderów grup: 18+
Zgłoszenia: jak najszybciej
Opłata fee (bezzwrotna) 120 zł

Czym jest wymiana młodzieżowa? Wymiany młodzieży polegają na tym, że młodzi ludzie z różnych krajów przez krótki okres pracują wspólnie nad różnymi projektami i spędzają razem czas. Tego rodzaju wymiany odbywają się poza szkołą. Zajęcia podczas wymian obejmują warsztaty, ćwiczenia, debaty, gry fabularne, zajęcia sportowe i wiele, wiele innych. Świadectwem udziału uczestników w wymianie jest Youthpass.

 

Opis wymiany

"Wspólne głosy" koncentrują się na wzmocnieniu osobistym i społecznym. Zaczniemy od samoopieki i zaspokajania podstawowych potrzeb. Poprzez aktywne uczenie się i praktyczne wskazówki wyposażymy uczestników w narzędzia do osiągania celów. Ponieważ dadzą sobie pozwolenie na odniesienie sukcesu na poziomie indywidualnym, zbudują podstawy osobistego dobrostanu, odporności i samowystarczalności. Po ustanowieniu podstaw przejdziemy do zbiorowego wzmocnienia w ramach różnych struktur. Będziemy pracować z bezpośrednimi i pośrednimi blokadami władzy, aby nauczyć się znajdować właściwe rozwiązania. Aby wzmocnić pozycję jednostek w grupie, skupimy się na: świadomości i uznaniu, budowaniu kapitału społecznego, rozwijaniu sprawczości i głosu, działaniach zbiorowych i zmianach społecznych. Poprzez kreatywne ćwiczenia i gry uczestnicy poszerzą swoją wiedzę i zdobędą praktyczne umiejętności skutecznego radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami. "Wspólne głosy" umożliwią jednostkom rozwój i rozkwit. Pomoże im również odnaleźć swój głos w społeczności.

 

 

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY, WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://forms.gle/PDGgg9ACtYZoMaeM6

KOORDYNATORKA SKONTAKTUJE SIĘ Z WYBRANYMI OSOBAMI

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt z Wiktorią Walenciak - Koordynatorką Projektów Międzynarodowych: wiktoriafundacjacat@gmail.com. Oczekujemy pełnego zaangażowania i aktywnego udziału w projekcie, a także prowadzenia działań upowszechniających po  jego zakończeniu.

PROSIMY O SPRAWDZENIE ZAŁĄCZNIKÓW NA DOLE STRONY!!!

 Załączniki: