Ostatnie leżaki obywatelskie za nami

22 stycznia 2020 w Stacji Biznes odbył się ostatnie już spotkanie z cyklu leżaki obywatelskie, jakie organizowane były w ramach projektu Postulaty Młodego Leszna. Tym razem młodzież dyskutowała na tematy związane z finansowaniem ich pomysłów i projektów.

Czytaj więcej
Dyskutowali o kulturze

18 stycznia br. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "leżaki obywatelskie". Tym razem dyskusje skupiały się wokół tematu kultury w Lesznie.

Czytaj więcej
Spotkanie dla opiekunów wolontariuszy

Leszczyńskie Centrum Wolontariatu działające przy Fundacji Centrum Aktywności Twórczej w Lesznie serdecznie zaprasza opiekunów wolontariuszy, opiekunów klubów wolontariackich, koordynatorów szkolnych grup wolontariackich oraz mentorów do udziału w spotkaniu sieciującym.

Czytaj więcej
Leżaki obywatelskie - Sport w Lesznie

9 grudnia br. podczas wspólnego ubierania choinki miejskiej przez mieszkańców, uczniów szkół i przedstawicieli organizacji pozarządowych, odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu leżaki obywatelskie, które poświęcone było tematyce sportu w mieście.

Czytaj więcej
Młodzież planuje działania

24 listopada br. w biurze Fundacji Centrum Aktywności Twórczej odbyło się spotkanie robocze, którego celem było zaplanowanie Leżaków Obywatelskich, jakie będą zorganizowane w ramach projektu Postulaty Młodego Leszna.

Czytaj więcej