Poszukujemy jednego uczestnika Training Course!

Nazwa projektu: Interagetion - promoting interaction between generations 
Gdzie: Logroño, La Rioja, Spain
Kiedy: 24/07/2024 – 30/07/2024
Wiek: 18+
Opłata fee (bezzwrotna): 130 zł

Opis: 

Okazje do spotkań towarzyskich między ludźmi z różnych pokoleń są są ograniczone, co skutkuje dużym dystansem między tymi pokoleniami. Ta luka dialogowa powstaje, między innymi z powodu różnic społecznych i mentalnych między młodszymi pokoleniami a dorosłymi lub starszymi ludźmi.
Ten brak spotkania występuje również w bliższych środowiskach, takich jak rodzina, szkoła czy społeczność sąsiedzka.
rodzina, szkoła czy społeczność sąsiedzka. Brak zrozumienia między różnymi pokoleniami pokoleniami jest bardzo widoczny w rodzinie, gdzie dorośli często nie potrafią znaleźć sposobu na komunikować się ze swoimi dziećmi, a dzieci nie są w stanie wczuć się i rozpoznać poświęcenia swoich rodziców. poświęcenia swoich rodziców.

PROSIMY O SPRAWDZENIE ZAŁĄCZNIKÓW NA DOLE STRONY!!!

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY, WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://forms.gle/PDGgg9ACtYZoMaeM6 KOORDYNATORKA SKONTAKTUJE SIĘ Z WYBRANYMI OSOBAMI

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt z Wiktorią Walenciak - Koordynatorką Projektów Międzynarodowych: wiktoriafundacjacat@gmail.com. Oczekujemy pełnego zaangażowania i aktywnego udziału w projekcie, a także prowadzenia działań upowszechniających po  jego zakończeniu.Załączniki: