Wolontariat zagraniczny - przewodnik!

Zastanawiasz się nad wyjazdem na wolontariat zagraniczny, ale nie wiem co musisz zrobić? Anna, wolontariuszka z Hiszpanii, przygotowała dla Ciebie publikację, która pomoże Ci się przygotować do dojęcia decyzji o rozpoczęcia projektu, który zmieni Twoje życie!

Czytaj więcej
Reportaż z wolontariatu

Francesco podzielił się swoim doświadczeniem z wolontariatu w formie artykułu prasowego, który doskonale oddaje charakter zajęć, w jakich brał udział.

Czytaj więcej
Pomocne narzędzie dla nowych wolontariuszy

Wolontariusze projektu Positive Vibes opracowali mapę, na której zaznaczyli przydatne w ich opinii miejsca na mapie Leszna. // Positive vibes Volunteers designed GOOGLE MAPS accustomed places, which is a helpful tool to find all the necessary amenities nearby, mainly for a new person in town.

Czytaj więcej
Przełamywanie podświadomych barier

Rati - wolontariusz z Gruzji, w swoim raporcie końcowym postanowił zwrócić uwagę odbiorców na trudny problem dotyczący podświadomej blokady umysłu, która zapobiega rozwojowi i racjonalnemu podejściu do stresu.

Czytaj więcej
Nasza publikacja JUŻ JEST!!!

Wspólnie z naszymi Partnerami z Hiszpanii, Włoch i Rumunii od marca 2015r. pracowaliśmy nad stworzeniem narzędzia, publikacji pt. "EAR Education Against Racism A Toolkit on invisible discrimination". W języku angielskim publikacja gotowa do pobrania w PDF!!! Zapraszamy!

Czytaj więcej