Raport końcowy Embassadors- Tom

Nie ma formalnych wymagań, aby zostać wolontariuszem, a różne organizacje będą miały swoje własne specyficzne wymagania dotyczące umiejętności, jakie powinni posiadać kandydaci.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Gabliela

Gabriela dużo czasu poświęcała na pomoc w Noclegownii dla Bezdomnych Mężczyznbankom żywności w Lesznie, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Nasz Dom Nasz i Bank Żywności Leszno Jej ostatni dzień w pracy to dostarczenie koszy z żywnością na Wielkanoc do wielu rodzin.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Najib i Eric

Youthpass certificates are available for all types of projects and activities within the Erasmus+: Youth in Action and European Solidarity Corps programmes. During the Adaptation week it is best to present the Youth Pass in a Game activity, this is why the boys created Matching Cards for this purpos…

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Mario

#1 – Learn the right words, the right way. #2 – Learn cognates: your friend in every single language. #3 – Interact in your language daily without traveling. #4 – Volunteer today for daily spoken practice.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Sinan

Mentoring: Prosta, szeroka definicja mentora to "doświadczony i zaufany doradca". Mentor jest odpowiedzialny za zapewnienie wsparcia i informacji zwrotnej na temat osoby, która jest pod jego opieką". Jedna notatka wyjaśniająca: "Mentor jest doświadczonym i zaufanym doradcą"…

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Pablo

Polska słynie z wąskich, wyboistych dróg pełnych ciężkich ciężarówek i pędzących dziwaków. Unikaj dróg krajowych i wszystkich dróg przelotowych, jeśli to możliwe. Opuszczenie ogromnego miasta w ruchu ulicznym może być trudnym zadaniem, szczególnie w godzinach szczytu.

Czytaj więcej
Raport końcowy Embassadors- Fernando

Fernando miał pasję do architektury, zaprojektował rysunek, aby przemalować ścianę, która znajduje się naprzeciwko naszego biura. Wciąż czekamy na pozwolenie, mamy nadzieję, że nastąpi to wkrótce.

Czytaj więcej