Hiking for Change oczami uczestników

Osiem dni wspaniałych przygód, wędrówek, poznawania siebie i granic własnych wytrzymałości, a także okazja do nawiązania wspaniałych przyjaźni. Tak w skrócie można określić wymianę, jaka odbyła się w Hiszpanii. Zachęcamy do zapoznania się z relacją Ewy i Kingi oraz Noemi.

Czytaj więcej
Relacja ze szkolenia na Węgrzech

Inga Mejer, która w dniach od 26 lipca do 4 sierpnia br. brała udział w szkoleniu "Leadership through humanitarian values" w węgierskim Balatonszárszó, dzieli się z nami swoimi wrażeniami.

Czytaj więcej
Podsumowanie projektu -SPY Teneryfa

Jak rozmawiać o problemach lokalnych z lokalną społecznością i jak jej przybliżać tematy "niewygodne" tego uczyli się Bohdan oraz Marlena uczestnicy szkolenia na Teneryfie organizowanego przez P.O.D Associacion.

Czytaj więcej
Podsumowanie projektu TreeHouse vol.2

W terminie 28.04-07.05.2018r. na Łotwie w wymianie młodzieżowej udział wzięło 5ciu uczestników z Polski. Projekt miał na celu pobudzenie kreatywności młodzieży po to, aby stymulować postęp społeczny na świecie poprzez nowe i innowacyjne projekty.

Czytaj więcej
GO DIGITAL - PODSUMOWANIE

Szkolenie "Go Digital", organizowane przez SEAL CYPRUS odbyło się w Larnace od 18 do 24 marca 2018 r. Z udziałem pracowników młodzieżowych z 8 krajów europejskich; Cypr, Grecja, Polska, Czechy, Niemcy, Bułgaria, Słowacja i Estonia.

Czytaj więcej